en ru
 
 

Tutvustus

Firma Riz Köögid OÜ loodi augustis 1999., eesmärgiga esindada kahte Saksa tootjat:ALNO ja IMPULS KÜCHEN. Alno loodi 1927. aastal ühemehe puutöökojana. Tänapäeval on firma Saksa suurim köögimööbli tootja ning saavutanud suure müügiedu enam kui 50 riigis just tänu oma suurepärasele reputatsioonile kvaliteedi, innovatsiooni, teeninduse ning toodangu mitmekesisusele alates modernsest kuni traditsionaalseni. Impuls Küchen loodi omakorda ALNO poolt 1990. aastal, täitmaks nišši turul, mis tekkis peale Berliini Müüri langemist. Ka tänapäeval jääb valdav osa tehase toodangust ikkagi kohalikule turule, mis sunnib tootjat pöörama suurt tähelepanu kvaliteedinõudlikule Saksa kliendile. Vastandina on olemas firmad, kes toodavad Saksamaal, kuid turustavad toodangut enamjaolt Ida-Euroopa turul, kus tarbija pole nii kvaliteedinõudlik.

Veel peaks ära märkima seda, et tegeleme ainult köögimööbli müügiga ja esindades ainult kahte tootjat. See võimaldab tegelda asjaga pühendunumalt ja rohkem süvenenult. Klientidega tegelevad kaks kõrgharidusega disainer – müügikonsultanti, kes on adekvaatsed andmaks nõu ka elamu ülddisaini osas.

Tänu küllalt headele transpordivõimalusele oleme viinud oma tarneaja (4 kuni 6 nädalat) samale tasemele, mis firmadel, kes toodavad Eestis, või isegi on see kiirem.

Oma asukoha poolest oleme sisuliselt kesklinnas, kuhu on lihtne tulla ning autoga liigeldes leiate parkimiskoha maja ees! Parkides peate arvestama kesklinna tasulise parkmise tsooniga! Kellaaega märkides on esimene 15minutit tasuta! Sada meetrit eemal aga asub mõlemal pool teed suur parkla, kus näiteks 1 tund parkimist maksab 1€!